Klipsy biurowe: różne rozmiary

17 stycznia 2019

Jak wybrać klipsy biurowe

1. Klipsy archiwizacyjne białe Fellowes

Klipsy Bankers BOX by FELLOWES to sposób na szybkie, a jednocześnie pozbawione problemów przenoszenie dokumentów, które wypięte zostały z segregatora. Z pomocą klipsa zdecydowanie prostsze jest również korzystanie z dokumentów, które zostały zarchiwizowane w pudełkach bądź kartonach archiwizacyjnych.Klips wykonany jest z polipropylenu, który w stu procentach pozyskany został z recyklingu. W związku z tym można go ponownie przetworzyć. Długość wąsów archiwizacyjnych 85 mm.

2. Duży metalowy klips 51mm

Metalowe klipsy biurowe o dużych rozmiarach. Przeznaczone do łączenia papieru. Z ich pomocą można szybko spiąć ze sobą dokumenty, a także pojedyncze kartki papieru.Rozmiar klipsów 51mm.

3. Klipy biurowe do papieru metalowe Idest, 32 mm, opakowanie 12 sztuk

Wykonane z metalu. Wyróżniają się doskonałą sprężystością oraz wytrzymałością. Jest to efekt poddania ich procesowi galwanizacji. Świetnie nadają się do spinania dokumentów bądź banknotów.

4. Klipy biurowe archiwizacyjne - 12 sztuk

Dzięki rozmaitym akcesoriom biurowym możliwa jest sprawna organizacja pracy, a także utrzymanie porządku w dokumentach. Zalicza się do nich między innymi uniwersalne klipsy na dokumenty. Są to niewielkie zaciski mające mechanizm sprężynowy. Dostępne obecnie w sprzedaży różnią się, jeśli chodzi o budowę.

Metalowe klipsy biurowe

W sprzedaży dostępne są płaskie klipsy przytwierdzane do podłoża, które gwarantują solidne przytrzymanie kartek. Dużą popularnością cieszą również zaciski typu żabki. Pomogą one w utrzymaniu w ryzach notatek, akt, banknotów, a także wielu innych dokumentów. Z ich pomocą można również spiąć otwartą paczkę bądź torebkę, co skutecznie zabezpieczy jej zawartość. Klipsy biurowe to najlepszy sposób na to, aby zapanować nad dokumentami.

Tym samym można znacząco usprawnić swoją pracę.Wykonany z metalu klips typ żabka o długości 1,9cm, kolor czerwony, przeznaczony do spinania dokumentów, notatek, listów. Standardowy klips biurowy, w którym udało się połączyć wysoką jakość z naprawdę przystępną ceną. Uchwyty klipsa mogą być albo rozłożone, albo złożone – w zależności od potrzeb. Klamerka spinająca ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu użytkowanie jest naprawdę wygodne. Metalową klamrę można otworzyć na szerokość aż siedmiu milimetrów. Dzięki temu nie ma problemu, aby spiąć ze sobą spory plik dokumentów.

5. Klipsy biurowe, spinacze klamry MIX 12szt PELIKAN

Doskonałe, jeśli szukamy klipsów zarówno do przechowywania, jak i spinania dokumentów. Niezwykle praktyczne i użyteczne. Powinny znaleźć się w każdym biurze. Lakierowane. Dostępne są w kilku rozmiarach: 10, 25 oraz 32 milimetry. Dzięki temu można postawić na klips dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Dostępne w wielu motywach i kolorach, co sprawia, że każdy może wybrać klipsy idealnie wpisujące się we własne preferencje i gust. W opakowaniu znajduje się dwanaście sztuk. Producentem klipsów jest jedna z bardziej znanych i cenionych firm – Pelikan. Dzięki temu można być pewnym, że klipsy charakteryzują się naprawdę wysoką jakością.