Przegląd klipsów biurowych

19 lutego 2019

Tanie klipsy biurowe

Szukając magnesów biurowych szybko możemy zorientować się, że liczba tych, które są dostępne na rynku, może nam zaimponować. Czy oznacza to, że nie pozostaje nam nic innego, jak testowanie kolejnych z nich, aby znaleźć optymalne rozwiązanie? Okazuje się, że zadanie, jakie na nas czeka, wcale nie musi być trudne. Oto przegląd rozwiązań ciekawszych niż inne.

Argo Flipchart Wallner Klips magnetyczny WF-30

Ten magnes biurowy zwraca na siebie uwagę nie tylko dlatego, że jest prosty. Na uwagę zasługuje również to, że mamy w jego wypadku do czynienia z rozwiązaniem wyjątkowo skutecznym i praktycznym. Sprawdza się znakomicie, gdy do metalowego podłoża chcemy przyczepić dokumenty albo notatki. Co więcej, sam magnes jest dostępny w wielu żywych kolorach, charakteryzuje się przy tym uniwersalnym rozmiarem. Przyda się w każdym biurze, sekretariacie oraz wszędzie tam, gdzie prowadzone są szkolenia.

Klipsy archiwizacyjne Fellowes

Tym razem mamy do czynienia z rozwiązaniem, które zaskakuje już samą konstrukcją. Mamy do czynienia z klipsem dwuczęściowym, wykonanym z plastiku, a więc pozwala nie tylko na bezpośrednie przenoszenie dokumentów posegregowanych, ale i umieszczanie ich w pudełkach na akta bez obaw, że ich zawartość zostanie rozsypana. Jego atutem okazuje się być jednak również funkcjonalność, mamy bowiem do czynienia z rozwiązaniem, dzięki któremu możliwe jest swobodne korzystanie z dokumentów. Klips jest ekologiczny, pojemny, składa się z dwóch części, a ponieważ korzystanie z niego poprawia jakość i komfort korzystania z dokumentów umieszczonych już w pudełkach na akta, trudno nie zgodzić się z tym, że jego miejsce może znaleźć się w każdym biurze.

Klips CT 210

Tego rodzaju rozwiązanie zwraca na siebie uwagę przede wszystkim ze względu na klasyczny, ale funkcjonalny wygląd, mamy bowiem do czynienia z metalową żabką z paskiem. Sam pasek jest zresztą rozwiązaniem naprawdę solidnym, jest bowiem wykonany z mocnego, przezroczystego tworzywa.

Popularne klipsy biurowe

Tanie klipsy biurowe znanych producentów

Oczywiście, nie musimy wcale sięgać po klipsy specjalistyczne zwłaszcza, jeśli wykorzystując je na co dzień nie przewidujemy żadnych mniej typowych zastosowań dla nich. W takim przypadku najlepszą z opcji z pewnością okażą się praktyczne klipsy biurowe i archiwizacyjne znanych producentów takich, jak choćby Taurus i Dox wyróżniające się na tle konkurencji atrakcyjną ceną. Tego rodzaju rozwiązania są zresztą chętnie zamawiane nie tylko przez firmy biurowe. Również klienci prywatni korzystają z nich z zainteresowaniem chcąc spiąć plik dokumentów albo otwartą paczkę.

Różne klipsy w jednym miejscu

Oczywiście, nie zawsze sens ma kupowanie pojedynczych egzemplarzy, warto więc zastanowić się nad zasadnością sięgnięcia po paczkę, w której znajduje się dwanaście sztuk, z których każda ma swój rozmiar. Zróżnicowane wielkości przyczyniają się do tego, że bez problemu można dopasować klipsy odpowiadające naszym potrzebom nawet, jeśli nie zawsze wymagamy tego samego rozwiązania. Nie można tez zapominać, że klipsy przydają się nie tylko w biurze i szkole, ale i w domu.