Klipsy archiwizacyjne

31 stycznia 2019

Klipsy do dokumentów

Fellowes Klipy do archiwizacji 100 szt.

Klips archiwizacyjny 85 mm, Ergonomiczna i wygodna konstrukcja. Jest to opcja dwuczęściowa, gdzie mamy plastikowy klips, który umożliwia bezpośrednie przeniesienie dokumentów z segregatorów i przechowywanie ich w pudełkach na akta. Bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Będzie można uzyskać pełną swobodę korzystania z dokumentów. Opcja ekologiczna, wykonana bowiem z polipropylenu, który w 100% pochodzi z recyklingu dzięki temu również nadaje się do ponownego przetworzenia. Pojemny, długość wąsów 85 mm.

Klips archiwizacyjny dł. 100 mm - 100 szt. w opak.

To funkcjonalny oraz ekologiczny klips archiwizacyjny z zaczepem o szerokim zastosowaniu biurowym. Dwuczęściowe, wykonane z wysokiej jakości polipropylenu elementy nadają się do ponownego przetworzenia, pochodzą z recyklingu w 100%. Umożliwiają one wygodne przenoszenie dokumentów bezpośrednio z segregatorów do pudełek przeznaczonych na akta. Dzięki wygodnej konstrukcji można także wygodnie przeglądać i wertować dokumenty.

Klips Archiwizacyjny Zatrzask opak. 50 szt.

Klips archiwizacyjny Zatrzask posiada tradycyjny sposób zapięcia na zatrzask, a także elastyczne wąsy ze specjalną końcówką, która ułatwia przekładanie dokumentów z segregatora. To opcja, która ma łatwy sposób użycia i jest wygoda w archiwizacji. Pojemność spinacza to aż 500 kartek.

Archiwizacja i organizacja dokumentów

Rozstawienie wąsów jest standardowe 80 mm. Jest to opcja bardzo odporna na uginanie. W warunkach optymalnych posiada trwałość do 50 lat. Niskie temperatury nie będą powodować, że cechy użytkowe spinacza będą gorsze. Produkt pochodzi od polskiej firmy Komi, która tworzy wysoko gatunkowe produkty wykonane z elementów nadających się do recyklingu.

Opakowanie 50 sztuk.

Klips Archiwizacyjny Kapturek opak. 50 szt

Kapturek to klips archiwizacyjny, który ułatwia znacząco pracę przy archiwizacji dokumentów. Model ten posiada przedłużone nieco wąsy, dzięki czemu możliwe będzie spinanie większej ilości dokumentów. Na końcach wąsów posiada kapturek, który zakłada się na bolce segregatora, co będzie ułatwiać przekładanie dużej ilości dokumentów na spinacz bezpośrednio z segregatora. Wgłębienie w podstawie pozwala na dopasowanie się spinacza do bolców co także ułatwia przekładanie dokumentów. Klips ma specjalnych zaczep, który mocno trzyma wąsy spinacza i będzie chronić przed przypadkowym rozpinaniem.

Jest to rozwiązanie wygodne, łatwe w użyciu pozwalające na archiwizację. Jest duża odporność na wielokrotne uginanie. Dostajemy niezawodny system zapinania na zaczep, który zapobiega rozpinaniu się spinacza. Pojemność aż do 600 kartek, rozstawienie wąsów spinacza to 80 mm. Niskie temperatury nie będą powodować pogorszenia jeśli chodzi o cechy użytkowe spinacza. Produkt przygotowany przez firmę Komi, polskiego producenta, który wprowadza rozwiązania nadające się do recyklingu.

Klipsy nadają się do stosowania w tych wszystkich miejsca, gdzie gromadzi się bardzo wiele dokumentów i kwestia ich archiwizacji ma duże znaczenie, wpływa na organizowanie pracy.