Spinacze i klipsy biurowe - ranking

17 lutego 2019

Klipy biurowe

Grand SPINACZ KLIPS 25MM

To metalowe klipy biurowe, które odznaczają się niezwykłą sprężystością oraz wytrzymałością. Będą się doskonale nadawać do spinania plików dokumentów albo banknotów.

Klipsy do identyfikatorów CT 710P

Plastikowy klips z paskiem z matowego tworzywa i plastikowymi zatrzaskami. Klipsy dostępne są w trzech różnych kolorach białym, niebieskim oraz czerwonym.

Klipsy do identyfikatorów CT 211

To metalowe klipsy z paskiem, który wykonany jest z mocnego matowego tworzywa, który zakończony jest również zatrzaskiem. Inaczej niż w modelu CT 210 tutaj pojawia się zatrzask, który ma charakter plastikowy.

Fellowes Klipsy archiwizacyjne do spinania dokumentów 100 szt.

To dwuczęściowe, plastikowe klipsy, które są przygotowywane pod kątem archiwizacji dokumentów. Pozwalają one na szybkie przeniesienie dokumentów z segregatora. Będzie można to zrobić bez większych problemów. Są one ekologiczne i wykonane z polipropylenu, który pochodzi z recyklingu. Pozwalają na komfortowe korzystanie z dokumentów zarchiwizowanych w pudełkach na akta.

Fellowes Klipsy archiwizacyjny 50 szt.

Świetne klipsy, które mają ekologiczny charakter są bardzo funkcjonalne i świetnie sprawdzają się przy szerokim zastosowaniu biurowym. Dwuczęściowe są wykonane z wysokiej jakości proekologicznego polipropylenu, który w 100% uzyskiwany jest w ramach recyklingu. Dzięki temu będą się one nadawały do ponownego przetworzenia. Pozwalają na wygodne przenoszenie dokumentów bezpośrednio z segregatorów do pudełek na akta. Dzięki specjalnej, wygodnej konstrukcji wygodne jest przeglądanie oraz wertowanie gromadzonych dokumentów.

Spinacze biurowe

Office products Klipy do akty do dokumentów , 32mm,

To metalowe i odporne na odkształcenia klipsy przeznaczone do spinania dokumentów. Przygotowywane są w kolorze czarnym mają rozmiar 32 mm.

D.RECT Klipsy biurowe 32mm 12 szt.

Kolejne klipsy biurowe, które wykonywane są z metalu wysokiej jakości, dzięki temu, że stosowany jest potrójny proces galwanizowania dodatkowo są również wzmocnione i świetnie będą utrzymywać nawet duże ilości papieru. Są one dodatkiem do wyposażenia każdego biura i na pewno dobrze się sprawdzą. W opakowaniu mamy 12 klipsów w rozmiarze 32 mm.

GRAND Spinacze biurowe 33mm 100 szt.

To spinacze biurowe Grand, które charakteryzują się także tym, że można je wykorzystywać praktycznie w każdym domu i w każdym biurze. Spinacze pozwalają na wygodną segregację różnego rodzaju dokumentów, będzie można dzięki nim lepiej sobie organizować pracę. To świetne elementy wyposażenia, które w każdym biurze się sprawdzą.

Dzięki spinaczom biurowym różnego rodzaju komplety dokumentów personalnych można będzie lepiej sobie organizować i przechowywać je w ustalonym porządku. Łatwe w zginaniu spinacze to dobra opcja, jeśli ktoś potrzebuje wykonywać papierkową robotę i porządkować dokumenty.

Spinacze na każdym biurku:

To jeden z podstawowych produktów na biurku

Dzięki nim można kompletować dokumenty

Wygodnie zaginać i odginać.

Łatwiejsza organizacja pracy.